how to design your own website

DİNÇTÜRK HUKUK BÜROSU

AVUKATLARIMIZ 

1974 Mardin doğumlu olup, 1995 Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezundur. Kurucu avukatlarımızdandır. 2005 senesinden bu yana kendi bürosunda faaliyetini sürdürmektedir. İyi derecede Arapça, orta derecede İngilizce bilmektedir.

Av. Ebru HAMİDİ DİNÇTÜRK

2014 yılında Uluslar arası Kıbrıs Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olup, hali hazırda Nişantaşı Üniversitesinde Yüksek Lisans eğitimini tamamlamaktadır. 2014 yılından bu yana Dinçtürk Hukuk Bürosunda haciz ekibinde ve saha ekibinde yer alıp, yöneticilik yapmaktadır. İngilizce bilmektedir.

Av.Soner BAYAR

                  1992 Batman doğumlu olup, 2016 yılında Yakın Doğu Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezundur, 2017 yılında Dinçtürk Hukuk Bürosunda çalışmaya başlamış olup ,haciz ve saha ekibinde yer almaktadır. 

Av.Mehmet Akif KAYAR

1993 İstanbul doğumlu olup, 2016 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezundur, 2017 yılında Dinçtürk Hukuk Bürosunda çalışmaya başlamış olup, haciz ve saha ekibinde yer almaktadır.

Av.Yağız ÖZKAN

2004 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu olup, 2015 yılından itibaren Dinçtürk Hukuk Bürosunda çalışmaktadır. Evli ve 1 çocuk babasıdır.

Av.Mehmet BOZ

                     Konya Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 2009 yılında mezun olmuştur. 2011 yılından itibaren Dinçtürk Hukuk Bürosunda çalışmaktadır. Çalışmaları; İcra ve İflas Hukuku, İş Hukuku, Ceza Hukuku, Ticari Davalar, Şirket Danışmanlığı ve Tüketici Hukuku konularında yoğunlaşmaktadır. İcra departmanında görev yapmaktadır. İleri düzeyde İngilizce bilmektedir.

Av. Uğur TAZEGÜL

Eskişehir Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakültesi 2014 yılı mezunudur. 21 Aralık 2014 tarihli Hakim Savcılık yazılı sınavını kazanmış olup, 2015 Ekim’de ruhsatını almıştır. 2016 yılından itibaren Dinçtürk Hukuk Bürosunda İcra İflas ve Ticaret Hukuku alanında çalışmalarını sürdürmektedir. 

Av. İbrahim SERT

1992 Bursa doğumlu olup, 2016 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezundur, 2016 yılında Dinçtürk Hukuk Bürosunda çalışmaya başlamış olup, haciz ve saha ekibinde yer almaktadır. 


Av.Sadık ÇAVUŞ

1987 Sakarya doğumludur. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu olan Elif DİL SEVİM, 2010 yılından bu yana Dinçtürk Hukuk Bürosunda çalışmaktadır. Çalışmaları; İcra ve İflas Hukuku, İş Hukuku, Ceza Hukuku, Ticari Davalar, Şirket Danışmanlığı ve Tüketici Hukuku konularında yoğunlaşmaktadır. Dava departmanında görev yapmaktadır. Orta düzeyde İngilizce bilmektedir.

Av. Elif DİL SEVİM

1983 Bursa doğumludur. Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur. Çalışmaları; İcra ve İflas Hukuku, İş Hukuku, Ceza Hukuku, Ticari Davalar, Şirket Danışmanlığı ve Tüketici Hukuku konularında yoğunlaşmaktadır. 2006 yılından itibaren Dinçtürk Hukuk Bürosunda Dava departmanında görev almaktadır.

Av.Kader BAŞARAN

1983 Kayseri doğumludur. Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu olan Aynur KÜÇÜK DOMAÇ, 2011 yılından bu yana Dinçtürk Hukuk Bürosunda çalışmaktadır. Çalışmaları; İcra ve İflas Hukuku,Gayrimenkul Hukuku, Ceza Hukuku, Ticari Davalar, Şirket Danışmanlığı ve Tüketici Hukuku konularında yoğunlaşmaktadır. Dava departmanında görev yapmaktadır. Orta düzeyde İngilizce bilmektedir.

Av. Aynur KÜÇÜK DOMAÇ

Lefke Avrupa Üniversitesi-Uluslar arası Kıbrıs Hukuk Fakültesi 2016 yılı mezunudur. Çalışmaları; İcra ve İflas Hukuku, İş Hukuku, Ceza Hukuku, Ticari Davalar ve Şirket Danışmanlığı konularında yoğunlaşmaktadır. 2017 yılından itibaren Dinçtürk Hukuk Bürosunda haciz ve saha ekibinde görev almaktadır. 

Stj.Av. Ataol Ertuğrul GÜRLEK

Kadir Has Üniversitesi mezunu olan Ezgi GÜLTEKİN, 2017 yılında Dinçtürk Hukuk Bürosunda stajına başlamıştır. 2015 yılında Uluslar arası alanda 56th Philip C.Jessup International Law Moot Court Competition yarışmasına katılan Ezgi GÜLTEKİN, ileri düzeyde İngilizce, orta düzeyde Almanca bilmektedir. Dava departmanında görev yapmaktadır.Evli ve 1 çocuk annesidir.

Stj.Av.EZGİ GÜLTEKİN

2011 yılında lisans hayatına Doğu Akdeniz Üniversitesinde başlayarak, Uluslar arası Kıbrıs Üniversitesinden mezun olan, aynı zamanda 2012 yılından bu yana Dinçtürk Hukuk Bürosunda faaliyet göstererek hukuk camiasına adım atmıştır. Bu aşamada Dinçtürk Hukuk Bürosunda stajına devam etmekte olan Kutsal ATEŞ, orta düzeyde İngilizce bilmektedir. Dava departmanında görev yapmaktadır.

Stj.Av.KUTSAL ATEŞ

Ekibimizin Diğer Çalışanları

1984 Bursa doğumludur. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Adalet Bölümü mezunudur. Orta düzeyde İngilizce bilmektedir. 2008 yılından itibaren İcra Takip departmanında görev almaktadır. Ofis direktörü olarak Dinçtürk Hukuk Bürosunda görevine devam etmektedir. Evli ve 1 çocuk annesidir.

Hayriye ABACI
İcra Takibi Çalışanı

1995 Bursa doğumludur. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümünde eğitimine devam etmektedir. 2016 yılından itibaren Dinçtürk Hukuk Bürosunda İcra Takip departmanında görev almaktadır. Ofis direktörü asistanı ve ofis içi avukat asistanı olarak görevine devam etmektedir.

Çiğdem ÇETİNKAYA  
İcra Takibi Çalışanı

1978 Sivas doğumlu olup, Eskişehir Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünden 2004 yılında mezun olmuştur. 2009 yılından itibaren Dinçtürk Hukuk Bürosunda adliye ekibinde görev almaktadır. Evli ve 1 çocuk babasıdır.

Hasan Alp COŞKUN
İcra Takibi Çalışanı

1990 Bayburt doğumludur. Giresun Üniversitesi Yönetici Asistanlığı Ön lisans bölümünden 2010 yılı mezunudur, Eskişehir Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi İşletme bölümünden Lisans düzeyinde 2015 yılında mezun olmuştur. 2010 yılından beri sektörümüzde tecrübesi vardır. 2016 yılından beri Dinçtürk Hukuk Bürosunda İcra Katibi olarak çalışmaktadır. Evli ve 1 çocuk babasıdır. 

İsmail AKTAŞ
İcra Takibi Çalışanı

1990 Bursa doğumlu olup, Eskişehir Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü mezunudur. 2014 yılından itibaren Dinçtürk Hukuk Bürosunda İcra Baş Katibi olarak görev almaktadır. 

Emre ATAMAN
İcra Takibi Çalışanı

1972 Bursa doğumludur. Bursa Turizm Meslek Lisesi mezunudur. 2011 yılından itibaren Dinçtürk Hukuk Bürosunda İcra Takibi elemanı olarak çalışmaktadır.

Mesut BİLİN
İcra Takibi Çalışanı

1993 Bursa doğumlu olup, lisans öğrenimine Uludağ Üniversitesi ve Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümünden 2015 yılında mezun olup, şuanda Mali Müşavirlik Stajına devam etmektedir. 2011 yılından itibaren Dinçtürk Hukuk Bürosunda Mali İşler sorumlusudur. Orta düzeyde İngilizce bilmektedir. 

Gürkan VATANSEVER
İdari ve Mali İşler 

1992 Bursa doğumludur. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Maliye Bölümünde eğitimine devam etmektedir. 2017 yılından itibaren Dinçtürk Hukuk Bürosunda Mali İşler sorumlusudur. Orta düzeyde İngilizce bilmektedir. 

Salih Can MORİNE
İdari ve Mali İşler

1980 Bursa doğumlu olup, 2007 yılından itibaren Dinçtürk Hukuk Bürosunda ulaştırma sorumludur. Evli ve 1 çocuk babasıdır.

Murat ABACI
Ulaştırma Bölümü

1970 Bursa doğumludur. Bu sektörde 15 yıl deneyimi olup, 2015 yılından itibaren Dinçtürk Hukuk Bürosunda ulaştırma sorumlusu olarak çalışmaktadır. Evli ve 1 çocuk babasıdır.

Mesut BALKANLI
Ulaştırma Bölümü

                1986 Diyarbakır doğumludur. 2017 yılından itibaren Dinçtürk Hukuk Bürosunda ulaştırma sorumlusu olarak çalışmaktadır. 

Fatih SEVEŞ
Ulaştırma Bölümü

1979 Bursa doğumludur. Bursa Süleyman Çelebi Lisesi mezunudur. 2015 yılından itibaren Dinçtürk Hukuk Bürosunda sekreter olarak çalışmaktadır. 

Aynur UZUN
Ulaştırma Bölümü